| Τύπος μελάνης | Μαύρα UV |
|---|---|
| Μέγεθος εκτύπωσης | 600 χιλιοστά |
| Κεφαλή εκτύπωσης | XP600 / I1600/I3200 |
| Χρώμα μελάνης | CMYK+W |
| Τεχνολογία Τύπου | Επικίνδυνα |
| Χρώμα | Λευκό/Μαύρο |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | Μέχρι 18 μήνες όταν φυλάσσεται σε δροσερό, ξηρό μέρος |
| Θεραπεία της θερμοκρασίας | Αποτελεσματικό σε θερμοκρασίες στεγνώσεως 160-180°C (320-350°F). |
| Τύπος σκονών | Άλλες συσκευές που χρησιμοποιούνται για την εκτύπωση DTF |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Διάσταση | 35*45 εκατοστά |
|---|---|
| Τεχνολογία Τύπου | Επικίνδυνα |
| Βάρος | 80 κιλά |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |
| Τύπος μέσου | Γυαλί, ξύλο, πλαστικό, μέταλλο, κεραμικό, κλπ. |
| Υλικό | Πολυμερές |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Σκληρότητα | Ψηλά |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 3 έτη |
|---|---|
| Λογισμικό εκτύπωσης | Επισκόπηση/MainTop/Φωτογραφία |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής απόδοσης UV flatbed εκτυπωτής με χωρητικότητα φόρτωσης 1000kg για απαιτητικές ανάγκες εκτύπωσ |
| Τύπος μελάνης | CMYK+W+Vanish |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |
| Μικρή συντήρηση | Εύκολο στο χειρισμό και την αποθήκευση με ελάχιστη φροντίδα |
|---|---|
| Πιστοποιημένο από την OEKO-TEX | Δοκιμάζονται για επιβλαβείς ουσίες για να εξασφαλίζεται η ασφαλής χρήση |
| Τύπος συγκολλητικού | Συμφωνητικό με το TPU Hot-Melt Powder |
| Ελεύθερος από Επιβλαβείς Χημικές ουσίες | Χωρίς PVC, φθαλικές ενώσεις ή τοξικές ουσίες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά ή 4 ρολά σε ένα κουτί |
| FAQS | Τύποι επιφανειών στις οποίες μπορεί να προσκολληθεί, φιλικότητα προς το περιβάλλον, εξωτερικές εφαρμ |
|---|---|
| Επιλογές φινιρίσματος επιφάνειας | Στιλπνός ή μεταλλίνη τελειώστε |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Συσκευασία και ναυτιλία | Μελετητικά συσκευασμένα, περιτυλιγμένα σε προστατευτική συσκευασία, ασφαλώς τοποθετημένα σε ένα ανθε |
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
| Βασικά Χρώματα | Κιάνος, Ματζέντα, Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |