| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση ενδυμάτων |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση ενδυμάτων |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση ενδυμάτων |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |
| Αντίσταση στο πλύσιμο | Ανθεκτικό στην εξασθένηση και την φθορά, ακόμη και μετά από πολλαπλά πλύματα |
|---|---|
| Προστασία από την ακτινοβολία UV | Αντιστέκεται στις UV βλάβες, διατηρώντας την ακεραιότητα του χρώματος εκτύπωσης |
| Ανθεκτικό στην τριβή | Διατηρεί τα αποτυπώματα να φαίνονται καινούργια ακόμα και μετά την έκθεση σε τριβή |
| Αδιάβροχο | Διατηρεί ακεραιότητα σε υγρό ή υγρό περιβάλλον |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |