| Τύπος μελάνης | Μαύρα UV |
|---|---|
| Μέγεθος εκτύπωσης | 3.2m X 1.6m |
| Ψήφισμα τυπωμένων υλών | 1440dpi |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |
| Τεχνολογία Τύπου | Επικίνδυνα |
| Βάρος | 80 κιλά |
|---|---|
| Διάσταση | 35*45 εκατοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος |
| Κεφαλή εκτύπωσης | XP600 / I1600/I3200 |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |
| Σύστημα ανεφοδιασμού μελανιού | Σύστημα συνεχούς τροφοδοσίας μελάνης |
|---|---|
| Χρώμα | W+V+CMYK |
| Σχήμα | Εκτυπωτής DTF |
| Τύπος μελάνης | Μαύρα UV |
| Ποσότητα κεφαλών εκτύπωσης | Διπλό. |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m |
| Χρώμα | Χρυσός και αγκίδα |
| Κατάλληλο για | Εσωτερικές/εξωτερικές πινακίδες, αποτελεσματικές διαφημιστικές οθόνες και υψηλής ποιότητας συσκευασί |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Υλικό | Πολυμερές |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Σκληρότητα | Ψηλά |
| Υλικό | Πολυμερές |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Σκληρότητα | Ψηλά |
| Υλικό | ΤΡΥ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/Μαύρο |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται μετά την εκτύπωση του σχεδίου σε φιλμ DTF και την επένδυση για την προσκόλληση της εκτύπ |
| Δυνατότητα προσκόλλησης | Υψηλή προσκόλληση σε ελαφριά και σκούρα υφάσματα, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια εκτυπώσεις |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Συμφωνία ταινίας DTF | Ιδανικό για χρήση με ταινία μεταφοράς DTF |
|---|---|
| Μέγεθος σωματιδίων | Διατίθεται σε λεπτές, μεσαίες και χοντρές ποιότητες για ποικίλες εφαρμογές |
| Χρώμα | Διαφανής σκόνη με υψηλής ποιότητας προσκόλληση και κάλυψη |
| Συσκευή | Πυροστεγμένη συσκευασία για τη διατήρηση της ακεραιότητας της σκόνης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |