| Μελάνι | μελάνι με βάση το λάδι |
|---|---|
| Αντίσταση στα δάκρυα | Δυνατό |
| Αποφλοίωση | Ψυχρό/ Ζεστό |
| Μέγεθος | 48*64cm |
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη/Ματ |
| Δάχος | 100μg |
|---|---|
| Μέγεθος | 39*54 εκατοστά |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Δυνατότητα | Ψηλά |
| Αποφλοίωση | Κρύο |
| Αποφλοίωση | Ψυχρό/ Ζεστό |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Τύπος συγκολλητικού | μη αυτοκόλλητος |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση οφσέτ/εκτύπωση με οθόνη |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Ψηλά |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Τελεία επιφάνειας | Ματ |
| Τύπος συγκολλητικού | μη αυτοκόλλητος |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση οφσέτ/εκτύπωση με οθόνη |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
|---|---|
| Επιχρισμός | Σιλικόνη |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση με οθόνη και όφσετ για ένδυση |
| Τρίψιμο | Κρύο |
| Τελεία επιφάνειας | Ματ |
| Χρώμα | Διαφανές |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη/Ματ |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση οφσέτ/εκτύπωση με οθόνη |
| Δάχος | 100μg |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Ψηλά |
| Μηχανή | Τυπογραφία με οθόνη |
|---|---|
| Εφαρμογή | ένδυμα |
| Τύπος υλικού | ταινία |
| Πακέτο μεταφοράς | 75mic |
| Συσκευή | 100 φύλλα, μία σακούλα, 1000 φύλλα, ένα κουτί. |
| Δάχος | 75mic |
|---|---|
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση οφσέτ/εκτύπωση με οθόνη |
| Συμβατότητα μελανιού | βασισμένο στο νερό μελάνι |
| Διαφάνεια | Ψηλά |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Μέγεθος | 39*54cm/ 48*64cm/50*70cm ανά ρολό |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Δάχος | 75 μm/100 μm |
| Αποφλοίωση | Ψυχρό/ Ζεστό |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος | 39*54cm/ 48*64cm/50*70cm ανά ρολό |
|---|---|
| Δάχος | 75 μm/100 μm |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση με οθόνη και όφσετ για ένδυση |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Υψηλή |
| Υλικό | Πολυεστέρας |