| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Printing Method | UV Printing |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Εφαρμογή | Εσωτερική/εξωτερική σήμανση, διαφήμιση, συσκευασία |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Θεραπεία της μεθόδου | Έκθεση στο υπεριώδες φως |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Ψύξη υψηλής ποιότητας με βάση το TPU (θερμοπλαστικό πολυουρεθάνιο) |
|---|---|
| Δυνατότητα | Παρέχει μακροχρόνιες, ανθεκτικές εκτυπώσεις που αντιστέκονται στην φθορά |
| Ελαστικότητα | Προσφέρει εξαιρετική ευελιξία, εξασφαλίζοντας ότι η εκτύπωση δεν θα σπάσει, δεν θα ξεφλουδίσει ή δεν |
| μαλακή αφή | Αφήνει μια μαλακή, άνετη αίσθηση στο ύφασμα μετά την επένδυση, ιδανική για φορητές εφαρμογές |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
|---|---|
| Τελείωσε. | Ματ |
| επιλογές συσκευασίας | 1kg, 5kg, 10kg, χύδην |
| Τύπος προϊόντος | Σκόνη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Χρώμα | CMYKW+V |
|---|---|
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Βασικά Χρώματα | Κιάνος, Ματζέντα, Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |
| Όγκος | 1000 ml |
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
| Όγκος | 1000 ml |
|---|---|
| Χρώμα | CMYKW+V |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Άριστη προσκόλληση | Ισχυρή σύνδεση τόσο με ανοιχτά όσο και με σκούρα υφάσματα |
|---|---|
| Ευέλικτες εκτυπώσεις | Διατηρεί την ελαστικότητα της εκτύπωσης, αποτρέποντας τη ρωγμάτωση ή το ξεφλούδισμα |
| Αντίσταση τέντωσης | Κατάλληλο για ευέλικτα υφάσματα όπως αθλητικά και γυμναστικά ρούχα |
| Υψηλή προσκόλληση στο πολυεστέρα και το βαμβάκι | Δουλεύει καλά με φυσικές και συνθετικές ίνες. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |