| Χρώμα πούδρας | Λευκό/Μαύρο |
|---|---|
| επιλογές συσκευασίας | 1kg, 5kg, 10kg, χύδην |
| Σημείο τήξης | 160-180°C (320-356°F) |
| Δυνατότητα προσκόλλησης | υψηλή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Θερμοπλαστικές ιδιότητες | Λιώνονται και συνδέονται με τα υφάσματα όταν θερμαίνονται, προσφέροντας ισχυρή, ανθεκτική προσκόλλησ |
|---|---|
| Υψηλή ευελιξία | Διατηρεί την ευελιξία του υφάσματος μετά την επένδυση, αποτρέποντας τη ρωγμάτωση ή την απολέπιση |
| Ιδανικό για ρούχα υψηλής απόδοσης | Κατάλληλο για αθλητικά ρούχα, ρούχα άσκησης και άλλα ενδύματα που απαιτούν ευελιξία |
| Καθαρό φινάλε | Παρέχει ένα διαφανές στρώμα που δεν αλλάζει την εμφάνιση του εκτυπωμένου σχεδίου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Χημική αντοχή | Ανθεκτικό σε ήπιες χημικές ουσίες που χρησιμοποιούνται συνήθως στο καθαρισμό υφασμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Μπορεί να αντέξει υψηλές θερμοκρασίες κατά την επεξεργασία και το πλύσιμο |
| Ανθεκτικό στα απορρυπαντικά | Τα αποτυπώματα παραμένουν ζωντανά παρά την έκθεση σε συνηθισμένα απορρυπαντικά πλυντηρίων |
| Ανθεκτικό στις γρατζουνιές | Οι εκτυπώσεις δεν γρατζουνίζονται ή δεν ξεθωριάζουν εύκολα, διατηρώντας ένα εξαιρετικό φινίρισμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Υλικό | Πολυμερές |
|---|---|
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
| Τύπος | Σκόνη |
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Πληροφορίες για το πακέτο | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Στερεώνει αποτελεσματικά σε θερμοκρασίες που κυμαίνονται από 160-180 °C (320-350 °F), εξασφαλίζοντας |
|---|---|
| Δυνατότητα προσκόλλησης | Υψηλή προσκόλληση στο τυπωμένο φιλμ, επιτρέποντας στο σχέδιο να μεταφέρεται απρόσκοπτα στο ύφασμα |
| Ομαλός τελειώστε | Παρέχει μια ομαλή, ομοιόμορφη επιφάνεια στις εκτυπώσεις, αφήνοντας μια μαλακή και άνετη αίσθηση μετά |
| Μη-κιτρίνισμα | Δεν γίνεται κίτρινο με την πάροδο του χρόνου, διασφαλίζοντας ότι η ζωντάνια των εκτυπώσεων παραμένει |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Εκτυπώσεις υψηλής ανάλυσης | Εξασφαλίζει καθαρά και λεπτομερή σχέδια |
|---|---|
| Ζωντανά Χρώματα | Παράγει πλούσια, βαθιά χρώματα με υψηλή πιστότητα χρώματος |
| Καθαρά, καθαρά αποτυπώματα | Διατηρεί την οξύτητα και την σαφήνεια σε περίπλοκα σχέδια |
| Ενιαίο φινίρισμα | Εξασφαλίζει ομαλή, ομοιόμορφη επικάλυψη μετά την επένδυση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Συσκευασία | Ανεξάρτητη ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
| Ποιότητα | Υψηλή |
| Τύπος | Μελάνι ψηφιακής εκτύπωσης LED |
| Σφιχτότητα | Υψηλή |
| Όγκος | 1000 ml |
|---|---|
| Συμβατοί εκτυπωτές | Για εκτυπωτές Epson DX5/6/7 |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Συσκευασία | Ανεξάρτητη ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Δάχος | 75mic |
|---|---|
| Τύπος υλικού | ταινία |
| Διαφάνεια | Ψηλά |
| Τελείωσε. | Λάμψη |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Τύπος | Λάμψη |
|---|---|
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Μείωση έντονου φωτός | Μέχρι 85% |