| Σύστημα ανεφοδιασμού μελανιού | Σύστημα συνεχούς τροφοδοσίας μελάνης |
|---|---|
| Χρώμα | W+V+CMYK |
| Σχήμα | Εκτυπωτής DTF |
| Τύπος μελάνης | Μαύρα UV |
| Ποσότητα κεφαλών εκτύπωσης | Διπλό. |
| Αυτόματη βαθμολογία | Ημιαυτόματη |
|---|---|
| Ανάλυση εκτύπωσης | 720DPI/1080DPI /1440DPI |
| Τύπος κεφαλών εκτύπωσης | Διπλές κεφαλές εκτύπωσης XP600 |
| Λάβετε | Αυτοματοποιημένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1000*800*580mm |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Συσκευή | Δύο |
|---|---|
| Επιχρισμός | Μονόπλευρο, διπλόπλευρο |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Τελείωσε. | Ματ |
| Επιχρισμός | Μονόπλευρο, διπλόπλευρο |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Τελείωσε. | Ματ |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Ποσότητα | 50000 ρολά την εβδομάδα |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
|---|---|
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι CMYK+W |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |