| Χημική αντοχή | Ανθεκτικό σε ήπιες χημικές ουσίες που χρησιμοποιούνται συνήθως στο καθαρισμό υφασμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Μπορεί να αντέξει υψηλές θερμοκρασίες κατά την επεξεργασία και το πλύσιμο |
| Ανθεκτικό στα απορρυπαντικά | Τα αποτυπώματα παραμένουν ζωντανά παρά την έκθεση σε συνηθισμένα απορρυπαντικά πλυντηρίων |
| Ανθεκτικό στις γρατζουνιές | Οι εκτυπώσεις δεν γρατζουνίζονται ή δεν ξεθωριάζουν εύκολα, διατηρώντας ένα εξαιρετικό φινίρισμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Χρώμα | Χρυσό/αργυρό/αργυρό laser/κόκκινο |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m |
| Εκτυπωτής | Τυπογράφος DTF UV |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 3 έτη |
|---|---|
| Λογισμικό εκτύπωσης | Επισκόπηση/MainTop/Φωτογραφία |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής απόδοσης UV flatbed εκτυπωτής με χωρητικότητα φόρτωσης 1000kg για απαιτητικές ανάγκες εκτύπωσ |
| Τύπος μελάνης | CMYK+W+Vanish |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Χρώμα μελάνης | CMYK+W |
| Αποφλοίωση | ζεστό και κρύο |
| Χρήση | ρούχα, μπλουζάκια, αξεσουάρ, κλπ. |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Χρώμα | CMYK+W |
|---|---|
| Συμφωνία | Εκτυπωτές DTF |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Απευθείας στην ταινία |
| Συμμετοχή | Δυνατό |
| Ποιότητα | Ψηλά |
| Χρώμα | CMYK+W |
|---|---|
| Συμφωνία | Εκτυπωτές DTF |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Απευθείας στην ταινία |
| Συμμετοχή | Δυνατό |
| Ποιότητα | Ψηλά |
| Χρώμα | CMYK+W |
|---|---|
| Συμφωνία | Εκτυπωτές DTF |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Απευθείας στην ταινία |
| Συμμετοχή | Δυνατό |
| Ποιότητα | Ψηλά |