| Κεφάλι εκτύπωσης | 1 |
|---|---|
| Συμβατότητα μελανιού | CMYK+Λευκό μελάνι |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Συμβατό με οποιονδήποτε εκτυπωτή λευκής μελάνης |
| Συμβατό με σκόνη θερμής τήξης TPU | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά ή 4 ρολά σε ένα κουτί |
| Δυνατότητα | Πλυτέα, Μακροχρόνια Τυπώματα |
|---|---|
| Ζωντανότητα Χρώματος | Υψηλή Ποικιλία Χρωμάτων και Λεπτομέρειες |
| Μέσο μεταφοράς | Υφάσματα, ενδύματα, τσάντες, αξεσουάρ |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | Υψηλής Ταχύτητας Εκτύπωση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά ή 4 ρολά σε ένα κουτί |
| Τρίψιμο | Κρύος/καυτός |
|---|---|
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥100% |
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Δάχος | 75 μικρών |
| Δάχος | 75 μικρών |
|---|---|
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Τρίψιμο | Ψυχρό/ζεστό/άμεσο |
| Δάχος | 75 μικρών |
|---|---|
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |