| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Άριστη προσκόλληση | Ισχυρή σύνδεση τόσο με ανοιχτά όσο και με σκούρα υφάσματα |
|---|---|
| Ευέλικτες εκτυπώσεις | Διατηρεί την ελαστικότητα της εκτύπωσης, αποτρέποντας τη ρωγμάτωση ή το ξεφλούδισμα |
| Αντίσταση τέντωσης | Κατάλληλο για ευέλικτα υφάσματα όπως αθλητικά και γυμναστικά ρούχα |
| Υψηλή προσκόλληση στο πολυεστέρα και το βαμβάκι | Δουλεύει καλά με φυσικές και συνθετικές ίνες. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | Γρήγορα |
|---|---|
| Διαφάνεια | υψηλή |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| πακέτο | Συσκευή από χαρτόνι |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 150-180℃ |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥20MPa |
| Τύπος | ταινία |
| Σκάφος της γραμμής απελευθέρωσης | Σιλικόνη που ντύνεται |
| Δάχος | 75mic |
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
|---|---|
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
| Πακέτο μεταφοράς | 1 kg/5 kg/10 kg |
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Χρόνος Τύπου | 8-15s |