| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| κρύα & καυτή φλούδα | Οι ευέλικτες επιλογές απολέπισης επιτρέπουν την εύκολη εφαρμογή τόσο σε ελαφρύ όσο και σε σκούρο ύφα |
|---|---|
| Εκτυπώσεις υψηλής ανάλυσης | Ιδανικό για περίπλοκα σχέδια, έγχρωμα γραφικά και λογότυπα, εξασφαλίζοντας καθαρές λεπτομέρειες και |
| Η απαλή αίσθηση | Σε αντίθεση με τις παραδοσιακές ταινίες μεταφοράς, η ταινία DTF παραμένει μαλακή και ευέλικτη στο ύφ |
| Ευρεία συμβατότητα υφασμάτων | Δουλεύει απρόσκοπτα σε διάφορα υλικά, συμπεριλαμβανομένου του βαμβακιού, του πολυεστέρου, των συνδυα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά ή 4 ρολά σε ένα κουτί |
| Πλάτος ταινιών | 30cm, 33cm, 42cm, 60cm |
|---|---|
| Τύπος φλούδας | Διαφορές καυτής και κρύας απολέπισης |
| Συμφωνία | Βαμβάκι, πολυεστέρας |
| Τύπος ροζ | Συμβατό με CMYK και λευκό μελάνι για ζωντανές, υψηλής ποιότητας εκτυπώσεις |
| Δυνατότητα | Ανθεκτικό στο πλύσιμο με μακροχρόνια χρώματα που δεν ξεθωριάζουν μετά από πολλαπλά πλύματα. |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Συλλέκτης | μη αυτοκόλλητος |
| Τύπος | ταινία |
| Θερμοκρασία | Ψηλά |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
|---|---|
| Μελάνι | DTF μελάνι |
| Σκόνη | Ζεστή τήξη |
| Προδιαγραφές | 42 εκ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά/κατάστημα ή 4 ρολά/κατάστημα |
| Χρώμα | Διαφανές |
|---|---|
| Δυνατότητα απολέπισης | 3-5N/25mm |
| Τύπος | ταινία |
| Δάχος | 75mic |
| Σκάφος της γραμμής απελευθέρωσης | Ντυμένο έγγραφο σιλικόνης |
| Δάχος | 0.1 mm |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Σημείο τήξης | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Δάχος | 80-100 μικρόμετρα |
| Μαλακώνοντας σημείο | 80-100°C (176-212°F) |
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Αποθήκευση | Ψυχρό και ξηρό μέρος |
| Μέγεθος PriPrint | 60*90cm |
|---|---|
| Κεφαλή εκτύπωσης | i3200,xp600 |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | XP600 -2 6 πέρασμα 9m2/h 8 πέρασμα 7m2/h 12 πέρασμα 4m2/h |
| Επιλογές λογισμικού εκτύπωσης | Επισκόπηση/MainTop/Φωτογραφία |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |