| Σκόνη | DTF |
|---|---|
| Σκούπα | Θερμός |
| Προδιαγραφές | 30cm*100m |
| Δάχος | 75 μικρών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά/κατάστημα ή 4 ρολά/κατάστημα |
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι CMYK+W |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Δάχος | 75 μικρών |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
|---|---|
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
|---|---|
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Αντίσταση στα δάκρυα | Δυνατό |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση ταινιών |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Μαύρο εκτύπωσης | CMYK+W |
|---|---|
| μέγεθος | 60cm*100m |
| Σκούπα | Ψυχρό/ζεστό/άμεσο |
| Δάχος | 75 εκατομ. |
| Συσκευή | 2 ρολά/κατάστημα |
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
|---|---|
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι CMYK+W |
| Τρίψιμο | Ψυχρό/ζεστό/άμεσο |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Μέγεθος | Α4 |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| surface_finish | Λάμψη |
|---|---|
| Διάμετρο | 60 εκατοστά |
| Όνομα_προϊόντος | Φόρμα DTF |
| Διάρκεια | 100 μέτρα |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
|---|---|
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Δάχος | 75 μικρών |
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |