| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
|---|---|
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
|---|---|
| Διαφάνεια | υψηλή |
| πακέτο | Συσκευή από χαρτόνι |
| Ποιότητα | υψηλή |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Εφαρμογή | τα περισσότερα υφάσματα, συμπεριλαμβανομένου του 100% βαμβακιού, μετάξι, πολυεστέρα, τζίνιμ, νάιλον, |
|---|---|
| Αποθήκευση | Ψυχρό και ξηρό μέρος |
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Συμβατότητα μελανιού | DTF μελάνι |
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Εφαρμογή | Μεταξοτυπία, Εκτύπωση Offset, Ψηφιακή εκτύπωση |
| Συλλέκτης | μη αυτοκόλλητος |