| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
|---|---|
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Χρώμα | Καθαρός. |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 150-180°C |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Θερμοκρασία | Ψηλά |
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
|---|---|
| Τελείωσε. | Ματ |
| επιλογές συσκευασίας | 1kg, 5kg, 10kg, χύδην |
| Τύπος προϊόντος | Σκόνη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Χρώμα πούδρας | Λευκό/Μαύρο |
|---|---|
| επιλογές συσκευασίας | 1kg, 5kg, 10kg, χύδην |
| Σημείο τήξης | 160-180°C (320-356°F) |
| Δυνατότητα προσκόλλησης | υψηλή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
|---|---|
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Μέγεθος | Α4 |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Χρώμα ταινίας | Καθαρός. |
|---|---|
| Μέγεθος κυλίνδρου | 60cm*100m |
| Δάχος | 75 μm/100 μm |
| Σκόνη | Συλλέκτης θερμής τήξης |
| Μαύρο εκτύπωσης | CMYK+W |