| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
|---|---|
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
| Πακέτο μεταφοράς | 1 kg/5 kg/10 kg |
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Χρόνος Τύπου | 8-15s |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
|---|---|
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Δάχος | 75 μικρών |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | Γρήγορα |
|---|---|
| Διαφάνεια | υψηλή |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| πακέτο | Συσκευή από χαρτόνι |
| Μέγεθος ξήρανσης | Α3, Α3+ ταινία για κατοικίδια |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 4Pass: 6m/h 6Pass: 4m/h 8Pass:2m/h |
| Τύποι μέσων | Φίλμ, χαρτί, υφάσματα |
| Λογισμικό εκτύπωσης | Κεντρική κορυφή 6.1 |
| Άρθρο | δονητής σκονών |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Επίπεδο ιδιωτικότητας | Υψηλή |
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
|---|---|
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Αντίσταση στα δάκρυα | Δυνατό |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση ταινιών |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
|---|---|
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Επίπεδο ιδιωτικότητας | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Άριστη προσκόλληση | Ισχυρή σύνδεση τόσο με ανοιχτά όσο και με σκούρα υφάσματα |
|---|---|
| Ευέλικτες εκτυπώσεις | Διατηρεί την ελαστικότητα της εκτύπωσης, αποτρέποντας τη ρωγμάτωση ή το ξεφλούδισμα |
| Αντίσταση τέντωσης | Κατάλληλο για ευέλικτα υφάσματα όπως αθλητικά και γυμναστικά ρούχα |
| Υψηλή προσκόλληση στο πολυεστέρα και το βαμβάκι | Δουλεύει καλά με φυσικές και συνθετικές ίνες. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Μελάνι | CMYK+W |
|---|---|
| Διάρκεια | 100 μέτρα |
| Τύπος υλικού | ταινία |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Αποφλοίωση | Δροσερό/Ζεστό |