| Τύπος συγκολλητικού | Μεταφορά θερμότητας |
|---|---|
| Μέγεθος | Α4 |
| Δυνατότητα πλύσης | Πλένεται σε μηχανή |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Τύπος υλικού | ταινία |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 150-180℃ |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥20MPa |
| Τύπος | ταινία |
| Σκάφος της γραμμής απελευθέρωσης | Σιλικόνη που ντύνεται |
| Δάχος | 75mic |
| Μελάνι | CMYK+W |
|---|---|
| Τρίψιμο | Κρύο |
| Μέγεθος | 42cm*100m |
| Συνθήκες μεταφοράς θερμότητας | Θερμοκρασία: 130-150 °C, χρόνος: 6-12 δευτερόλεπτα/χρόνο, πίεση: άνω των 0,24 kgf/cm^2 |
| Προσαρμοστικό ύφασμα | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για συνηθισμένα και μεγάλα ελαστικά υφάσματα, όπως βαμβάκι, πλέξιμο, ανάμει |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Μέγεθος PriPrint | 60*90cm |
|---|---|
| Κεφαλή εκτύπωσης | i3200,xp600 |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | XP600 -2 6 πέρασμα 9m2/h 8 πέρασμα 7m2/h 12 πέρασμα 4m2/h |
| Επιλογές λογισμικού εκτύπωσης | Επισκόπηση/MainTop/Φωτογραφία |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |