| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Τρίψιμο | Ψυχρό/ζεστό/άμεσο |
|---|---|
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Δάχος | 75 μικρών |
| Δυνατότητα τέντωσης | υψηλή |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Μέθοδος απολέπισης | Καυτή φλούδα |
|---|---|
| Δάχος | 75mic |
| Διάρκεια | 100 μέτρα |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Εφαρμογή | εκτύπωση μεταφοράς θερμότητας |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος | 30cm*100m |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Τελείωσε. | Ματ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Συλλέκτης | μη αυτοκόλλητος |
| Τύπος | ταινία |
| Θερμοκρασία | Ψηλά |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Δάχος | 75 μm, παρέχοντας έναν ισορροπημένο συνδυασμό ευελιξίας και αντοχής |
|---|---|
| Υψηλή διαφάνεια | Διαυγές φιλμ που επιτρέπει την εκτύπωση και μεταφορά ζωντανών σχεδίων με υψηλή σαφήνεια. |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Δυνατότητα αντοχής σε υψηλές θερμοκρασίες κατά τη διαδικασία μεταφοράς θερμότητας χωρίς στρέβλωση. |
| Συμβατό με μελάνες CMYK+W | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά ή 4 ρολά σε ένα κουτί |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρήση | Υφάσματα, παπούτσια, καπέλα |
|---|---|
| Μέγεθος Πληροφορίες μεγέθους | 60 cm*100 m/τυλίγμα |
| Χρόνος θερμικής πίεσης | 10-15S |
| Πυρογράφηση | Λευκό κόλλημα θερμής τήξης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά/κατάστημα ή 4 ρολά/κατάστημα |