| μέθοδος πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Τελείωσε. | Ματ |
| Ελάχιστη παραγγελία | 100 |
| Βάρος | 80 γραμμάρια |
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Υλικό | Ψύξη υψηλής ποιότητας με βάση το TPU (θερμοπλαστικό πολυουρεθάνιο) |
|---|---|
| Δυνατότητα | Παρέχει μακροχρόνιες, ανθεκτικές εκτυπώσεις που αντιστέκονται στην φθορά |
| Ελαστικότητα | Προσφέρει εξαιρετική ευελιξία, εξασφαλίζοντας ότι η εκτύπωση δεν θα σπάσει, δεν θα ξεφλουδίσει ή δεν |
| μαλακή αφή | Αφήνει μια μαλακή, άνετη αίσθηση στο ύφασμα μετά την επένδυση, ιδανική για φορητές εφαρμογές |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
|---|---|
| Τρίψιμο | Κρύος/καυτός |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥100% |
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Τελείωσε. | Ματ |
|---|---|
| μέθοδος πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Ποσότητα | 50000 ρολά την εβδομάδα |
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
|---|---|
| μέθοδος πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal |
| Τελείωσε. | Ματ |
| Ποσότητα | 50000 ρολά την εβδομάδα |
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Εφαρμογή | Μεταξοτυπία, Εκτύπωση Offset, Ψηφιακή εκτύπωση |
| Συλλέκτης | μη αυτοκόλλητος |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥100% |
|---|---|
| Τρίψιμο | Κρύος/καυτός |
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Αποθήκευση | Ψυχρό και ξηρό μέρος |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/Μαύρο |
| Μαλακώνοντας σημείο | 80-100°C (176-212°F) |
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Αντίσταση στο πλύσιμο | Εξαιρετικό, συνήθως αντέχει σε πολλαπλά πλύματα σε θερμοκρασία 40-60°C (104-140°F) |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
|---|---|
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Τρίψιμο | Ψυχρό/ζεστό/άμεσο |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |