| Αντίσταση θερμοκρασίας | Στερεώνει αποτελεσματικά σε θερμοκρασίες που κυμαίνονται από 160-180 °C (320-350 °F), εξασφαλίζοντας |
|---|---|
| Δυνατότητα προσκόλλησης | Υψηλή προσκόλληση στο τυπωμένο φιλμ, επιτρέποντας στο σχέδιο να μεταφέρεται απρόσκοπτα στο ύφασμα |
| Ομαλός τελειώστε | Παρέχει μια ομαλή, ομοιόμορφη επιφάνεια στις εκτυπώσεις, αφήνοντας μια μαλακή και άνετη αίσθηση μετά |
| Μη-κιτρίνισμα | Δεν γίνεται κίτρινο με την πάροδο του χρόνου, διασφαλίζοντας ότι η ζωντάνια των εκτυπώσεων παραμένει |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Εκτυπώσεις υψηλής ανάλυσης | Εξασφαλίζει καθαρά και λεπτομερή σχέδια |
|---|---|
| Ζωντανά Χρώματα | Παράγει πλούσια, βαθιά χρώματα με υψηλή πιστότητα χρώματος |
| Καθαρά, καθαρά αποτυπώματα | Διατηρεί την οξύτητα και την σαφήνεια σε περίπλοκα σχέδια |
| Ενιαίο φινίρισμα | Εξασφαλίζει ομαλή, ομοιόμορφη επικάλυψη μετά την επένδυση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Printing Method | UV Printing |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
|---|---|
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Privacy Level | High |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
|---|---|
| FAQS | Τύποι επιφανειών στις οποίες μπορεί να προσκολληθεί το υλικό εκτύπωσης UV SWONDER SW04, φιλικό προς |
| Ονομασία του προϊόντος | Χρυσός και φραγμός Uv Dtf Ab Pet Film Roll Χρυσό Ασημένιο A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf Pet Film |
| Κατάλληλο για | Εσωτερικές/εξωτερικές πινακίδες, αποτελεσματικές διαφημιστικές οθόνες και υψηλής ποιότητας συσκευασί |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |
| Συμφωνία | Εκτυπωτές UV DTF |
|---|---|
| Μέθοδος εκτύπωσης | Ακρυλικό, πλακάτ PVC, γυαλί |
| Συμμετοχή | Δυνατό |
| Ποιότητα | Ψηλά |
| Δυνατότητα | Ψηλά |
| Συμφωνία | Εκτυπωτές UV DTF |
|---|---|
| Μέθοδος εκτύπωσης | Ακρυλικό, πλακάτ PVC, γυαλί |
| Συμμετοχή | Δυνατό |
| Ποιότητα | Ψηλά |
| Δυνατότητα | Ψηλά |
| Συμφωνία | Εκτυπωτές UV DTF |
|---|---|
| Μέθοδος εκτύπωσης | Ακρυλικό, πλακάτ PVC, γυαλί |
| Συμμετοχή | Δυνατό |
| Ποιότητα | Ψηλά |
| Δυνατότητα | Ψηλά |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
|---|---|
| Χρώμα | CMYKW+V |
| Ποιότητα | Υψηλή |
| Εφαρμόσιμο μοντέλο | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Τύπος | Μελάνι ψηφιακής εκτύπωσης LED |
| Χρώμα | CMYK+W |
|---|---|
| Συμφωνία | Εκτυπωτές DTF |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Απευθείας στην ταινία |
| Συμμετοχή | Δυνατό |
| Ποιότητα | Ψηλά |