| Χημική αντοχή | Ανθεκτικό σε ήπιες χημικές ουσίες που χρησιμοποιούνται συνήθως στο καθαρισμό υφασμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Μπορεί να αντέξει υψηλές θερμοκρασίες κατά την επεξεργασία και το πλύσιμο |
| Ανθεκτικό στα απορρυπαντικά | Τα αποτυπώματα παραμένουν ζωντανά παρά την έκθεση σε συνηθισμένα απορρυπαντικά πλυντηρίων |
| Ανθεκτικό στις γρατζουνιές | Οι εκτυπώσεις δεν γρατζουνίζονται ή δεν ξεθωριάζουν εύκολα, διατηρώντας ένα εξαιρετικό φινίρισμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Καμία αποφλοίωση | Διασφαλίζει ότι το σχέδιο παραμένει άθικτο μέσω τέντωσης και κάμψης |
|---|---|
| Ελαστικότητα | Παρέχει ελαστικές εκτυπώσεις, εξασφαλίζοντας άνεση χωρίς να βλάπτει το σχέδιο |
| Ισχυρό δεσμό | Ιδανικό για μακροχρόνιες εκτυπώσεις σε διάφορα είδη υφασμάτων |
| Ευέλικτο φινίρισμα | Αφήνει μια απαλή αίσθηση μετά τη θεραπεία χωρίς σκληρά ή τραχιά σημεία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Δάχος | 75mic |
|---|---|
| Τύπος υλικού | ταινία |
| Διαφάνεια | Ψηλά |
| Τελείωσε. | Λάμψη |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| FAQS | Τύποι επιφανειών στις οποίες μπορεί να προσκολληθεί το υλικό εκτύπωσης UV SWONDER SW04, φιλικό προς |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Χρυσός και φραγμός Uv Dtf Ab Pet Film Roll Χρυσό Ασημένιο A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf Pet Film |
| Κατάλληλο για | Εσωτερικές/εξωτερικές πινακίδες, αποτελεσματικές διαφημιστικές οθόνες και υψηλής ποιότητας συσκευασί |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Α1 | Το υλικό εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας SWONDER SW04 έχει σχεδιαστεί για να λειτουργεί σε διάφορε |
|---|---|
| Α4 | Οι όροι πληρωμής για την αγορά υλικού εκτύπωσης UV SWONDER SW04 είναι T/T (Τελεγραφητική μεταφορά) κ |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες | Ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες, λεπτομερή τεκμηρίωση, FAQ, οδηγίες οδηγιών, εξατομικε |
| Q4 | Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής για την αγορά υλικού εκτύπωσης UV SWONDER SW04; |
| Συσκευασία | Ανεξάρτητη ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Βασικά Χρώματα | Κιάνος, Ματζέντα, Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |
| Χρώμα | CMYKW+V |
| Συμβατοί εκτυπωτές | Για εκτυπωτές Epson DX5/6/7 |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
| Μαύρο | UV μελάνι CMYKW+VANISH |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γυαλί, ξύλο, πλαστικό, μέταλλο, κεραμικό |
| Καθαρισμός κεφαλής εκτύπωσης | Αυτοματοποιημένο |
| Τεχνολογία Τύπου | Επικίνδυνα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 1.5kw |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |