| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m |
| Χρώμα | Χρυσός και αγκίδα |
| Κατάλληλο για | Εσωτερικές/εξωτερικές πινακίδες, αποτελεσματικές διαφημιστικές οθόνες και υψηλής ποιότητας συσκευασί |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |
| Υλικό | Πολυμερές |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Σκληρότητα | Ψηλά |
| Υλικό | Πολυμερές |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Σκληρότητα | Ψηλά |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |