| επιλογές συσκευασίας | Διατίθεται σε μεγέθη 1kg, 5kg και 10kg. |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας TPU (θερμοπλαστικό πολυουρεθάνιο) βάση |
| Συμβατότητα με μελάνι | Δουλεύει τέλεια με λευκό μελάνι + CMYK DTF μελάνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Χρόνος παράδοσης | 1-3 ημέρες |
| Χρώμα | CMYKW+V |
|---|---|
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Βασικά Χρώματα | Κιάνος, Ματζέντα, Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |
| Όγκος | 1000 ml |
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
| Υλικό | ΤΡΥ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/Μαύρο |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται μετά την εκτύπωση του σχεδίου σε φιλμ DTF και την επένδυση για την προσκόλληση της εκτύπ |
| Δυνατότητα προσκόλλησης | Υψηλή προσκόλληση σε ελαφριά και σκούρα υφάσματα, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια εκτυπώσεις |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Συμφωνία ταινίας DTF | Ιδανικό για χρήση με ταινία μεταφοράς DTF |
|---|---|
| Μέγεθος σωματιδίων | Διατίθεται σε λεπτές, μεσαίες και χοντρές ποιότητες για ποικίλες εφαρμογές |
| Χρώμα | Διαφανής σκόνη με υψηλής ποιότητας προσκόλληση και κάλυψη |
| Συσκευή | Πυροστεγμένη συσκευασία για τη διατήρηση της ακεραιότητας της σκόνης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Υλικό | Ψύξη υψηλής ποιότητας με βάση το TPU (θερμοπλαστικό πολυουρεθάνιο) |
|---|---|
| Δυνατότητα | Παρέχει μακροχρόνιες, ανθεκτικές εκτυπώσεις που αντιστέκονται στην φθορά |
| Ελαστικότητα | Προσφέρει εξαιρετική ευελιξία, εξασφαλίζοντας ότι η εκτύπωση δεν θα σπάσει, δεν θα ξεφλουδίσει ή δεν |
| μαλακή αφή | Αφήνει μια μαλακή, άνετη αίσθηση στο ύφασμα μετά την επένδυση, ιδανική για φορητές εφαρμογές |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
|---|---|
| Τελείωσε. | Ματ |
| επιλογές συσκευασίας | 1kg, 5kg, 10kg, χύδην |
| Τύπος προϊόντος | Σκόνη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Άριστη προσκόλληση | Ισχυρή σύνδεση τόσο με ανοιχτά όσο και με σκούρα υφάσματα |
|---|---|
| Ευέλικτες εκτυπώσεις | Διατηρεί την ελαστικότητα της εκτύπωσης, αποτρέποντας τη ρωγμάτωση ή το ξεφλούδισμα |
| Αντίσταση τέντωσης | Κατάλληλο για ευέλικτα υφάσματα όπως αθλητικά και γυμναστικά ρούχα |
| Υψηλή προσκόλληση στο πολυεστέρα και το βαμβάκι | Δουλεύει καλά με φυσικές και συνθετικές ίνες. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Χρώμα πούδρας | Λευκό/Μαύρο |
|---|---|
| επιλογές συσκευασίας | 1kg, 5kg, 10kg, χύδην |
| Σημείο τήξης | 160-180°C (320-356°F) |
| Δυνατότητα προσκόλλησης | υψηλή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Μέγεθος PriPrint | 60*90cm |
|---|---|
| Κεφαλή εκτύπωσης | i3200,xp600 |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | XP600 -2 6 πέρασμα 9m2/h 8 πέρασμα 7m2/h 12 πέρασμα 4m2/h |
| Επιλογές λογισμικού εκτύπωσης | Επισκόπηση/MainTop/Φωτογραφία |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |
| Υλικό | Πολυμερές |
|---|---|
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
| Τύπος | Σκόνη |
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Πληροφορίες για το πακέτο | 1kg/5kg/10kg/20kg |