| Printing Method | UV Printing |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |
| FAQS | Τύποι επιφανειών στις οποίες μπορεί να προσκολληθεί το υλικό εκτύπωσης UV SWONDER SW04, φιλικό προς |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Χρυσός και φραγμός Uv Dtf Ab Pet Film Roll Χρυσό Ασημένιο A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf Pet Film |
| Κατάλληλο για | Εσωτερικές/εξωτερικές πινακίδες, αποτελεσματικές διαφημιστικές οθόνες και υψηλής ποιότητας συσκευασί |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Συμφωνία | Εκτυπωτές UV DTF |
|---|---|
| Μέθοδος εκτύπωσης | Ακρυλικό, πλακάτ PVC, γυαλί |
| Συμμετοχή | Δυνατό |
| Ποιότητα | Ψηλά |
| Δυνατότητα | Ψηλά |
| Συμφωνία | Εκτυπωτές UV DTF |
|---|---|
| Μέθοδος εκτύπωσης | Ακρυλικό, πλακάτ PVC, γυαλί |
| Συμμετοχή | Δυνατό |
| Ποιότητα | Ψηλά |
| Δυνατότητα | Ψηλά |
| Συμφωνία | Εκτυπωτές UV DTF |
|---|---|
| Μέθοδος εκτύπωσης | Ακρυλικό, πλακάτ PVC, γυαλί |
| Συμμετοχή | Δυνατό |
| Ποιότητα | Ψηλά |
| Δυνατότητα | Ψηλά |
| Πακέτο | συσκευασία από χαρτόνι |
|---|---|
| Διαφάνεια | Υψηλή |
| Ποιότητα τυπωμένων υλών | υψηλής ευκρίνειας |
| Ειδικότητα | Ευνοϊκός για το περιβάλλον |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | Γρήγορα |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
|---|---|
| Χρώμα | CMYKW+V |
| Ποιότητα | Υψηλή |
| Εφαρμόσιμο μοντέλο | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Τύπος | Μελάνι ψηφιακής εκτύπωσης LED |
| Συμβατοί εκτυπωτές | Για εκτυπωτές Epson DX5/6/7 |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Συσκευασία | Ανεξάρτητη ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση Offset |
|---|---|
| Μέγεθος σωματιδίων | 5-20 μικρών |
| Λάμψη | Υψηλή λάμψη |
| Διαφάνεια | Υψηλή αδιαφάνεια |
| Αποθήκευση | Ξηρό και δροσερό μέρος |