| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 3 έτη |
|---|---|
| Λογισμικό εκτύπωσης | Επισκόπηση/MainTop/Φωτογραφία |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής απόδοσης UV flatbed εκτυπωτής με χωρητικότητα φόρτωσης 1000kg για απαιτητικές ανάγκες εκτύπωσ |
| Τύπος μελάνης | CMYK+W+Vanish |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |
| Υλικό | Πολυμερές |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Σκληρότητα | Ψηλά |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
| Βασικά Χρώματα | Κιάνος, Ματζέντα, Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |
| Συμβατότητα μελανιού | βασισμένο στο νερό μελάνι |
|---|---|
| Δυνατότητα | Ψηλά |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Τύπος συγκολλητικού | μη αυτοκόλλητος |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση με οθόνη και όφσετ για ένδυση |
| Διαφάνεια | Ψηλά |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Δυνατότητα | Ψηλά |
| Μέγεθος | 39*54cm/ 48*64cm/50*70cm/μέγεθος ρολ |
| Δυνατότητα πλύσης | Πλένεται σε μηχανή |
|---|---|
| Εξαγωγή υγρασίας | Ναι. |
| Αναπνευστικότητα | Υψηλή |
| Χρώμα | Λευκό |
| Δυνατότητα | Υψηλή |