| Μέγεθος σωματιδίων | 5-20 μικρών |
|---|---|
| Υπόστρωμα εκτύπωσης | Χαρτί, χαρτόνι, επικαλυμμένο χαρτί |
| Διαφάνεια | Υψηλή αδιαφάνεια |
| Μεταφορά μελάνης | Εξαιρετικό. |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση Offset |
| Δάχος | 75um για CMYK+White Direct To Film μελάνι |
|---|---|
| Τύπος φλούδας | Κρύα/καυτή φλούδα |
| Μέγεθος | 33cm*100m |
| Χρόνος μεταφοράς | 6-12s |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Συσκευασία | Ανεξάρτητη ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
| Ποιότητα | Υψηλή |
| Τύπος | Μελάνι ψηφιακής εκτύπωσης LED |
| Σφιχτότητα | Υψηλή |
| Όγκος | 1000 ml |
|---|---|
| Συμβατοί εκτυπωτές | Για εκτυπωτές Epson DX5/6/7 |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Συσκευασία | Ανεξάρτητη ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| FAQS | Τύποι επιφανειών στις οποίες μπορεί να προσκολληθεί, φιλικότητα προς το περιβάλλον, εξωτερικές εφαρμ |
|---|---|
| Επιλογές φινιρίσματος επιφάνειας | Στιλπνός ή μεταλλίνη τελειώστε |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Συσκευασία και ναυτιλία | Μελετητικά συσκευασμένα, περιτυλιγμένα σε προστατευτική συσκευασία, ασφαλώς τοποθετημένα σε ένα ανθε |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Τύπος | Λάμψη |
|---|---|
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Μείωση έντονου φωτός | Μέχρι 85% |
| Εφαρμογή | Εσωτερική/εξωτερική σήμανση, διαφήμιση, συσκευασία |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Θεραπεία της μεθόδου | Έκθεση στο υπεριώδες φως |
| Χρώμα | Λευκό |