| Τύπος μελάνης | Μαύρα UV |
|---|---|
| Μέγεθος εκτύπωσης | 3.2m X 1.6m |
| Ψήφισμα τυπωμένων υλών | 1440dpi |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |
| Τεχνολογία Τύπου | Επικίνδυνα |
| Βάρος | 80 κιλά |
|---|---|
| Διάσταση | 35*45 εκατοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος |
| Κεφαλή εκτύπωσης | XP600 / I1600/I3200 |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |
| Αντίθεση | υψηλή αντίθεση |
|---|---|
| Μελάνι | CMYK+W |
| Τύπος | ταινία |
| Απόφαση | Υψηλής ευκρίνειας |
| Αντίσταση στις γρατζουνιές | Ανθεκτικό στις γρατζουνιές |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m |
| Χρώμα | Χρυσός και αγκίδα |
| Κατάλληλο για | Εσωτερικές/εξωτερικές πινακίδες, αποτελεσματικές διαφημιστικές οθόνες και υψηλής ποιότητας συσκευασί |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Τύπος μελάνης | Μαύρα UV |
|---|---|
| Μέγεθος εκτύπωσης | 600 χιλιοστά |
| Κεφαλή εκτύπωσης | XP600 / I1600/I3200 |
| Χρώμα μελάνης | CMYK+W |
| Τεχνολογία Τύπου | Επικίνδυνα |
| Διάσταση | 35*45 εκατοστά |
|---|---|
| Τεχνολογία Τύπου | Επικίνδυνα |
| Βάρος | 80 κιλά |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |
| Τύπος μέσου | Γυαλί, ξύλο, πλαστικό, μέταλλο, κεραμικό, κλπ. |
| Μέγεθος | 1kg/5kg/10kg/20kg |
|---|---|
| Υλικό | ΤΡΥ |
| Χρώμα | Λευκό/Μαύρο |
| Δάχος | 80-100 μικρόμετρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1 kg/5 kg/25 kg/πακέτο |
| Χρώμα | CMYKW+V |
|---|---|
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Βασικά Χρώματα | Κιάνος, Ματζέντα, Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |
| Όγκος | 1000 ml |
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |