| Ποιότητα τυπωμένων υλών | υψηλής ευκρίνειας |
|---|---|
| Διαφάνεια | Υψηλή |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | Γρήγορα |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
|---|---|
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥100% |
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία υφασμάτων | Δουλεύει καλά με βαμβάκι, πολυεστέρα, νάιλον και συνδυασμένα υφάσματα, παρέχοντας ισχυρή προσκόλληση |
|---|---|
| Δάχος | 80-100 μικρόμετρα |
| Αποθήκευση | Ψυχρό και ξηρό μέρος |
| Πληροφορίες για το πακέτο | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Υλικό | ΤΡΥ |
| Τρίψιμο | Ψυχρό/ζεστό/άμεσο |
|---|---|
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι CMYK+W |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
|---|---|
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι CMYK+W |
| Δυνατότητα τέντωσης | υψηλή |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |