| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥100% |
|---|---|
| Τρίψιμο | Κρύος/καυτός |
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
| Τρίψιμο | Ψυχρό/ζεστό/άμεσο |
|---|---|
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Δάχος | 75 μικρών |
| Δυνατότητα τέντωσης | υψηλή |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
|---|---|
| Δάχος | 75 μικρών |
| Δυνατότητα τέντωσης | υψηλή |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Τρίψιμο | Ψυχρό/ζεστό/άμεσο |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
|---|---|
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι CMYK+W |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Σύστημα ανεφοδιασμού μελανιού | Σύστημα συνεχούς τροφοδοσίας μελάνης |
|---|---|
| Χρώμα | W+V+CMYK |
| Σχήμα | Εκτυπωτής DTF |
| Τύπος μελάνης | Μαύρα UV |
| Ποσότητα κεφαλών εκτύπωσης | Διπλό. |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
|---|---|
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι CMYK+W |
| Δάχος | 75 μικρών |
| Πλάτος ταινιών | 30cm, 33cm, 42cm, 60cm |
|---|---|
| Τύπος φλούδας | Διαφορές καυτής και κρύας απολέπισης |
| Συμφωνία | Βαμβάκι, πολυεστέρας |
| Τύπος ροζ | Συμβατό με CMYK και λευκό μελάνι για ζωντανές, υψηλής ποιότητας εκτυπώσεις |
| Δυνατότητα | Ανθεκτικό στο πλύσιμο με μακροχρόνια χρώματα που δεν ξεθωριάζουν μετά από πολλαπλά πλύματα. |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι CMYK+W |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Δάχος | 75 μικρών |