| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
|---|---|
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Μέθοδος απολέπισης | Καυτή φλούδα |
|---|---|
| Δάχος | 75mic |
| Διάρκεια | 100 μέτρα |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Εφαρμογή | εκτύπωση μεταφοράς θερμότητας |
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
|---|---|
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Δάχος | 75 μικρών |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Χρώμα | CMYKW+V |
|---|---|
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Βασικά Χρώματα | Κιάνος, Ματζέντα, Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |
| Όγκος | 1000 ml |
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
| Μελάνι | CMYK+W |
|---|---|
| Τρίψιμο | Κρύο |
| Μέγεθος | 42cm*100m |
| Συνθήκες μεταφοράς θερμότητας | Θερμοκρασία: 130-150 °C, χρόνος: 6-12 δευτερόλεπτα/χρόνο, πίεση: άνω των 0,24 kgf/cm^2 |
| Προσαρμοστικό ύφασμα | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για συνηθισμένα και μεγάλα ελαστικά υφάσματα, όπως βαμβάκι, πλέξιμο, ανάμει |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Συμβατότητα μελανιού | Οικοδιαλύτης, διαλύτης, υπεριώδη ακτινοβολία, λατέξ |
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Μέγεθος ξήρανσης | Α3, Α3+ ταινία για κατοικίδια |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 4Pass: 6m/h 6Pass: 4m/h 8Pass:2m/h |
| Τύποι μέσων | Φίλμ, χαρτί, υφάσματα |
| Λογισμικό εκτύπωσης | Κεντρική κορυφή 6.1 |
| Άρθρο | δονητής σκονών |
| μέγεθος | 1000 ml |
|---|---|
| Ποιότητα τυπωμένων υλών | υψηλής ευκρίνειας |
| Χρώμα | cmykw |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | Γρήγορα |
| Διαφάνεια | υψηλή |
| surface_finish | Λάμψη |
|---|---|
| Διάμετρο | 60 εκατοστά |
| Όνομα_προϊόντος | Φόρμα DTF |
| Διάρκεια | 100 μέτρα |
| Χρώμα | Διαφανές |