| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 24 μήνες |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | 100% ασφαλές, προστασία του περιβάλλοντος, χωρίς καμία επιβλαβή ουσία |
| Εκτυπωτής | DTF |
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Υλικό | Πολυμερές |
|---|---|
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
| Τύπος | Σκόνη |
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Πληροφορίες για το πακέτο | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Τύπος | Λάμψη |
|---|---|
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Μείωση έντονου φωτός | Μέχρι 85% |
| Εφαρμογή | Εσωτερική/εξωτερική σήμανση, διαφήμιση, συσκευασία |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Θεραπεία της μεθόδου | Έκθεση στο υπεριώδες φως |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
|---|---|
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Επίπεδο ιδιωτικότητας | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Συσκευασία | Ανεξάρτητη ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Βασικά Χρώματα | Κιάνος, Ματζέντα, Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |
| Χρώμα | CMYKW+V |
| Συμβατοί εκτυπωτές | Για εκτυπωτές Epson DX5/6/7 |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
| Βασικά Χρώματα | Κιάνος, Ματζέντα, Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |