| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
|---|---|
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Επίπεδο ιδιωτικότητας | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
|---|---|
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
|---|---|
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Όγκος | 1000 ml |
|---|---|
| Σφιχτότητα | Υψηλή |
| Διαφάνεια | Αδιαφανής |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
| Τύπος | Μελάνι ψηφιακής εκτύπωσης LED |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |