| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
|---|---|
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥100% |
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Χρώμα | Λευκό/Μαύρο |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | Μέχρι 18 μήνες όταν φυλάσσεται σε δροσερό, ξηρό μέρος |
| Θεραπεία της θερμοκρασίας | Αποτελεσματικό σε θερμοκρασίες στεγνώσεως 160-180°C (320-350°F). |
| Τύπος σκονών | Άλλες συσκευές που χρησιμοποιούνται για την εκτύπωση DTF |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Συμφωνία ταινίας DTF | Ιδανικό για χρήση με ταινία μεταφοράς DTF |
|---|---|
| Μέγεθος σωματιδίων | Διατίθεται σε λεπτές, μεσαίες και χοντρές ποιότητες για ποικίλες εφαρμογές |
| Χρώμα | Διαφανής σκόνη με υψηλής ποιότητας προσκόλληση και κάλυψη |
| Συσκευή | Πυροστεγμένη συσκευασία για τη διατήρηση της ακεραιότητας της σκόνης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Ταχύτητα μεταφοράς | Γρήγορη και αποτελεσματική διαδικασία μεταφοράς |
|---|---|
| Τύποι μέσων | Μαύρα και σκόνη |
| Βάρος | 5 κιλά |
| Τύπος κεφαλών εκτύπωσης | Διπλές κεφαλές εκτύπωσης XP600 |
| Μέγεθος ξήρανσης | Α3, Α3+ ταινία για κατοικίδια |
| Μαύρο | CMYK+W |
|---|---|
| Διαφάνεια | Υψηλή αδιαφάνεια για την εκτύπωση με καθαρό λευκό μελάνι |
| αντίσταση emperature | Μπορεί να αντέξει υψηλή θερμότητα κατά τη μεταφορά |
| Συσκευή | Συσκευή σε κυλίνδρους για εύκολο χειρισμό |
| Άρθρο | δονητής σκονών |
| Υλικό | Πολυμερές |
|---|---|
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
| Τύπος | Σκόνη |
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Πληροφορίες για το πακέτο | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Ανάλυση εκτύπωσης | 720DPI/1080DPI /1440DPI |
|---|---|
| Άρθρο | δονητής σκονών |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 4Pass: 6m/h 6Pass: 4m/h 8Pass:2m/h |
| Μαύρο εκτύπωσης | CMYK+W |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά ή 4 ρολά σε ένα κουτί |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
|---|---|
| Τρίψιμο | Κρύος/καυτός |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥100% |
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Άριστη προσκόλληση | Ισχυρή σύνδεση τόσο με ανοιχτά όσο και με σκούρα υφάσματα |
|---|---|
| Ευέλικτες εκτυπώσεις | Διατηρεί την ελαστικότητα της εκτύπωσης, αποτρέποντας τη ρωγμάτωση ή το ξεφλούδισμα |
| Αντίσταση τέντωσης | Κατάλληλο για ευέλικτα υφάσματα όπως αθλητικά και γυμναστικά ρούχα |
| Υψηλή προσκόλληση στο πολυεστέρα και το βαμβάκι | Δουλεύει καλά με φυσικές και συνθετικές ίνες. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Συμφωνία υφασμάτων | Δουλεύει καλά με βαμβάκι, πολυεστέρα, νάιλον και συνδυασμένα υφάσματα, παρέχοντας ισχυρή προσκόλληση |
|---|---|
| Δάχος | 80-100 μικρόμετρα |
| Αποθήκευση | Ψυχρό και ξηρό μέρος |
| Πληροφορίες για το πακέτο | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Υλικό | ΤΡΥ |