| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Συμβατότητα μελανιού | CMYK+W |
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
| Εφαρμογή | dtf εκτύπωση |
| Αντίσταση στο πλύσιμο | Εξαιρετικό, συνήθως αντέχει σε πολλαπλά πλύματα σε θερμοκρασία 40-60°C (104-140°F) |
|---|---|
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Δάχος | 80-100 μικρόμετρα |
| Αποθήκευση | Ψυχρό και ξηρό μέρος |
| Μαλακώνοντας σημείο | 80-100°C (176-212°F) |
| Μικρή συντήρηση | Εύκολο στο χειρισμό και την αποθήκευση με ελάχιστη φροντίδα |
|---|---|
| Πιστοποιημένο από την OEKO-TEX | Δοκιμάζονται για επιβλαβείς ουσίες για να εξασφαλίζεται η ασφαλής χρήση |
| Τύπος συγκολλητικού | Συμφωνητικό με το TPU Hot-Melt Powder |
| Ελεύθερος από Επιβλαβείς Χημικές ουσίες | Χωρίς PVC, φθαλικές ενώσεις ή τοξικές ουσίες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά ή 4 ρολά σε ένα κουτί |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Μέγεθος ξήρανσης | Α3, Α3+ ταινία για κατοικίδια |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 4Pass: 6m/h 6Pass: 4m/h 8Pass:2m/h |
| Τύποι μέσων | Φίλμ, χαρτί, υφάσματα |
| Λογισμικό εκτύπωσης | Κεντρική κορυφή 6.1 |
| Άρθρο | δονητής σκονών |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | Συνήθως 12 μήνες όταν φυλάσσεται σε δροσερό, ξηρό μέρος |
|---|---|
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Μαλακώνοντας σημείο | 80-100°C (176-212°F) |
| Αντίσταση στο πλύσιμο | Εξαιρετικό, συνήθως αντέχει σε πολλαπλά πλύματα σε θερμοκρασία 40-60°C (104-140°F) |
| Συμβατότητα μελανιού | DTF μελάνι ((CMYK+W) |
| Σημείο τήξης | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Υλικό | ΤΡΥ |
| Πληροφορίες για το πακέτο | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Συμφωνία υφασμάτων | Δουλεύει καλά με βαμβάκι, πολυεστέρα, νάιλον και συνδυασμένα υφάσματα, παρέχοντας ισχυρή προσκόλληση |
| Πληροφορίες για το πακέτο | 1kg/5kg/10kg/20kg |
|---|---|
| Μαλακώνοντας σημείο | 80-100°C (176-212°F) |
| Αποθήκευση | Ψυχρό και ξηρό μέρος |
| Αντίσταση στο πλύσιμο | Εξαιρετικό, συνήθως αντέχει σε πολλαπλά πλύματα σε θερμοκρασία 40-60°C (104-140°F) |
| Υλικό | ΤΡΥ |
| Υλικό | Ψύξη υψηλής ποιότητας με βάση το TPU (θερμοπλαστικό πολυουρεθάνιο) |
|---|---|
| Δυνατότητα | Παρέχει μακροχρόνιες, ανθεκτικές εκτυπώσεις που αντιστέκονται στην φθορά |
| Ελαστικότητα | Προσφέρει εξαιρετική ευελιξία, εξασφαλίζοντας ότι η εκτύπωση δεν θα σπάσει, δεν θα ξεφλουδίσει ή δεν |
| μαλακή αφή | Αφήνει μια μαλακή, άνετη αίσθηση στο ύφασμα μετά την επένδυση, ιδανική για φορητές εφαρμογές |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
|---|---|
| Τελείωσε. | Ματ |
| επιλογές συσκευασίας | 1kg, 5kg, 10kg, χύδην |
| Τύπος προϊόντος | Σκόνη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |