| Θερμοκρασία μεταφοράς | 60-170°C (320-340°F) |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς | 10-15S |
| Βάρος | 7 kg/τυλί |
| Πίεση θερμικής πίεσης | Μεσαία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά ή 4 ρολά σε ένα κουτί |
| Τύπος υλικού | Μονόπλευρη ταινία μεταφοράς θερμότητας |
|---|---|
| Συμμετοχή | Ισχυρή προσκόλληση σε υφάσματα και υλικά |
| Συμφωνία υφασμάτων | Βαμβάκι, Πολυέστερ, Μελές και πολλά άλλα |
| διαδικασία υποβολής αίτησης | Εύκολη εφαρμογή με θερμική πρέσα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά ή 4 ρολά σε ένα κουτί |
| Σημείο τήξης | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Δάχος | 80-100 μικρόμετρα |
| Μαλακώνοντας σημείο | 80-100°C (176-212°F) |
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Αποθήκευση | Ψυχρό και ξηρό μέρος |
| Τύπος κεφαλών εκτύπωσης | Διπλές κεφαλές εκτύπωσης XP600 |
|---|---|
| Διάμετρος εκτύπωσης | 300 χιλιοστά |
| Μαύρο εκτύπωσης | CMYK+W |
| Άρθρο | δονητής σκονών |
| Πεδίο εφαρμογής | Ταινία και σκόνη |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Συμβατότητα μελανιού | Οικοδιαλύτης, διαλύτης, υπεριώδη ακτινοβολία, λατέξ |
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Δάχος | 0.1 mm |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |