| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
|---|---|
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι CMYK+W |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Κατάλληλος εκτυπωτής | Εκτυπωτής DTF |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Διαφάνεια | Υψηλή |
| Χρώμα | cmykw |
| Υλικό | ΤΡΥ |
|---|---|
| Πληροφορίες για το πακέτο | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | Συνήθως 12 μήνες όταν φυλάσσεται σε δροσερό, ξηρό μέρος |
| Μαλακώνοντας σημείο | 80-100°C (176-212°F) |
| Συμφωνία υφασμάτων | Δουλεύει καλά με βαμβάκι, πολυεστέρα, νάιλον και συνδυασμένα υφάσματα, παρέχοντας ισχυρή προσκόλληση |
| μέγεθος | 1000 ml |
|---|---|
| Τύπος μελάνης | Βασισμένος στο νερό |
| Ποιότητα | υψηλή |
| Διαφάνεια | υψηλή |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
|---|---|
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι CMYK+W |
| Τρίψιμο | Ψυχρό/ζεστό/άμεσο |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m |
| Χρώμα | Χρυσός και αγκίδα |
| Κατάλληλο για | Εσωτερικές/εξωτερικές πινακίδες, αποτελεσματικές διαφημιστικές οθόνες και υψηλής ποιότητας συσκευασί |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |
| Συγκεκριμένες χρήσεις για το προϊόν | Υφάσματα, τέχνη, χειροτεχνία |
|---|---|
| Υλικό | ΤΡΥ |
| Εφαρμογή | dtf εκτύπωση |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πληροφορίες για το πακέτο | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος | 30cm*100m |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Τελείωσε. | Ματ |