| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Επίπεδο ιδιωτικότητας | Υψηλή |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Χρώμα | Χρυσό/αργυρό/αργυρό laser/κόκκινο |
| Χρώμα πούδρας | Λευκό/Μαύρο |
|---|---|
| επιλογές συσκευασίας | 1kg, 5kg, 10kg, χύδην |
| Σημείο τήξης | 160-180°C (320-356°F) |
| Δυνατότητα προσκόλλησης | υψηλή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Χρώμα | CMYK+W |
|---|---|
| Συμφωνία | Εκτυπωτές DTF |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Απευθείας στην ταινία |
| Συμμετοχή | Δυνατό |
| Ποιότητα | Ψηλά |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |