| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| επιλογές συσκευασίας | Διατίθεται σε μεγέθη 1kg, 5kg και 10kg. |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας TPU (θερμοπλαστικό πολυουρεθάνιο) βάση |
| Συμβατότητα με μελάνι | Δουλεύει τέλεια με λευκό μελάνι + CMYK DTF μελάνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Χρόνος παράδοσης | 1-3 ημέρες |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 60cm*100m |
| Τύπος μελάνης | Μαύρα UV |
| Επιφάνεια | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Εκτυπωτής | Επσον L1800 L805 |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Υλικό | ΤΡΥ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/Μαύρο |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται μετά την εκτύπωση του σχεδίου σε φιλμ DTF και την επένδυση για την προσκόλληση της εκτύπ |
| Δυνατότητα προσκόλλησης | Υψηλή προσκόλληση σε ελαφριά και σκούρα υφάσματα, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια εκτυπώσεις |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Συμφωνία ταινίας DTF | Ιδανικό για χρήση με ταινία μεταφοράς DTF |
|---|---|
| Μέγεθος σωματιδίων | Διατίθεται σε λεπτές, μεσαίες και χοντρές ποιότητες για ποικίλες εφαρμογές |
| Χρώμα | Διαφανής σκόνη με υψηλής ποιότητας προσκόλληση και κάλυψη |
| Συσκευή | Πυροστεγμένη συσκευασία για τη διατήρηση της ακεραιότητας της σκόνης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |