| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Συμβατοί εκτυπωτές | Για εκτυπωτές Epson DX5/6/7 |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Συσκευασία | Ανεξάρτητη ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Αντίσταση στο πλύσιμο | Υψηλή αντοχή σε πολλαπλά πλύματα, εξασφαλίζοντας ότι το σχέδιο παραμένει άθικτο και ζωντανό |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | 3.2m X 1.6m |
| Ψήφισμα τυπωμένων υλών | Μπορεί να αντέξει υψηλές θερμοκρασίες στεγνώσεως 160-180°C (320-350°F) χωρίς υποβάθμιση |
| Συμφωνία | Λειτουργεί άψογα με DTF μελάνες και DTF μεταφορά φιλμ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Διάσταση | 35*45 εκατοστά |
|---|---|
| Τύπος μέσου | Γυαλί, ξύλο, πλαστικό, μέταλλο, κεραμικό, κλπ. |
| Ψήφισμα τυπωμένων υλών | 1440dpi |
| Τύπος μελάνης | Μαύρα UV |
| Τεχνολογία Τύπου | Επικίνδυνα |
| Όγκος | 1000 ml |
|---|---|
| Χρώμα | CMYKW+V |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Χρονοδιάγραμμα | 5-10 εργάσιμες ημέρες |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση ενδυμάτων |