| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Printing Method | UV Printing |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Αντίσταση στο πλύσιμο | Υψηλή αντοχή σε πολλαπλά πλύματα, εξασφαλίζοντας ότι το σχέδιο παραμένει άθικτο και ζωντανό |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | 3.2m X 1.6m |
| Ψήφισμα τυπωμένων υλών | Μπορεί να αντέξει υψηλές θερμοκρασίες στεγνώσεως 160-180°C (320-350°F) χωρίς υποβάθμιση |
| Συμφωνία | Λειτουργεί άψογα με DTF μελάνες και DTF μεταφορά φιλμ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση ενδυμάτων |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση ενδυμάτων |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση ενδυμάτων |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |
| επιλογές συσκευασίας | Διατίθεται σε μεγέθη 1kg, 5kg και 10kg. |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας TPU (θερμοπλαστικό πολυουρεθάνιο) βάση |
| Συμβατότητα με μελάνι | Δουλεύει τέλεια με λευκό μελάνι + CMYK DTF μελάνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Χρόνος παράδοσης | 1-3 ημέρες |
| Διάσταση | 35*45 εκατοστά |
|---|---|
| Τύπος μέσου | Γυαλί, ξύλο, πλαστικό, μέταλλο, κεραμικό, κλπ. |
| Ψήφισμα τυπωμένων υλών | 1440dpi |
| Τύπος μελάνης | Μαύρα UV |
| Τεχνολογία Τύπου | Επικίνδυνα |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση ενδυμάτων |