| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση ενδυμάτων |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |
| Όγκος | 1000 ml |
|---|---|
| Σφιχτότητα | Υψηλή |
| Διαφάνεια | Αδιαφανής |
| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
| Τύπος | Μελάνι ψηφιακής εκτύπωσης LED |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m |
| Χρώμα | Χρυσός και αγκίδα |
| Κατάλληλο για | Εσωτερικές/εξωτερικές πινακίδες, αποτελεσματικές διαφημιστικές οθόνες και υψηλής ποιότητας συσκευασί |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| FAQS | Τύποι επιφανειών στις οποίες μπορεί να προσκολληθεί, φιλικότητα προς το περιβάλλον, εξωτερικές εφαρμ |
|---|---|
| Επιλογές φινιρίσματος επιφάνειας | Στιλπνός ή μεταλλίνη τελειώστε |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Συσκευασία και ναυτιλία | Μελετητικά συσκευασμένα, περιτυλιγμένα σε προστατευτική συσκευασία, ασφαλώς τοποθετημένα σε ένα ανθε |
| Τύπος | Λάμψη |
|---|---|
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Μείωση έντονου φωτός | Μέχρι 85% |