| Υλικό | Ψύξη υψηλής ποιότητας με βάση το TPU (θερμοπλαστικό πολυουρεθάνιο) |
|---|---|
| Δυνατότητα | Παρέχει μακροχρόνιες, ανθεκτικές εκτυπώσεις που αντιστέκονται στην φθορά |
| Ελαστικότητα | Προσφέρει εξαιρετική ευελιξία, εξασφαλίζοντας ότι η εκτύπωση δεν θα σπάσει, δεν θα ξεφλουδίσει ή δεν |
| μαλακή αφή | Αφήνει μια μαλακή, άνετη αίσθηση στο ύφασμα μετά την επένδυση, ιδανική για φορητές εφαρμογές |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Επίπεδο ιδιωτικότητας | Υψηλή |
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 60cm*100m |
| Τύπος μελάνης | Μαύρα UV |
| Επιφάνεια | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Εκτυπωτής | Επσον L1800 L805 |
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
|---|---|
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Επίπεδο ιδιωτικότητας | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |