| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Χρώμα | CMYK+W |
|---|---|
| Συμφωνία | Εκτυπωτές DTF |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Απευθείας στην ταινία |
| Συμμετοχή | Δυνατό |
| Ποιότητα | Ψηλά |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Σύστημα ανεφοδιασμού μελανιού | Σύστημα συνεχούς τροφοδοσίας μελάνης |
|---|---|
| Χρώμα | W+V+CMYK |
| Σχήμα | Εκτυπωτής DTF |
| Τύπος μελάνης | Μαύρα UV |
| Ποσότητα κεφαλών εκτύπωσης | Διπλό. |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Μέγεθος PriPrint | 60*90cm |
|---|---|
| Κεφαλή εκτύπωσης | i3200,xp600 |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | XP600 -2 6 πέρασμα 9m2/h 8 πέρασμα 7m2/h 12 πέρασμα 4m2/h |
| Επιλογές λογισμικού εκτύπωσης | Επισκόπηση/MainTop/Φωτογραφία |
| Διασύνδεση | USB, Ethernet |