| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Επίπεδο ιδιωτικότητας | Υψηλή |
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
|---|---|
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Επίπεδο ιδιωτικότητας | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Printing Method | UV Printing |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
|---|---|
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
|---|---|
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |