| Θεραπεία της μεθόδου | UV φως |
|---|---|
| Χρώμα | CMYKW+V |
| Ποιότητα | Υψηλή |
| Εφαρμόσιμο μοντέλο | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Τύπος | Μελάνι ψηφιακής εκτύπωσης LED |
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
| Flexibility | Flexible |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Συμβατότητα μελανιού | Οικοδιαλύτης, διαλύτης, υπεριώδη ακτινοβολία, λατέξ |
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
|---|---|
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Δάχος | 0.1 mm |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |