| Δυνατότητα πλύσης | Πλένεται σε μηχανή |
|---|---|
| Εξαγωγή υγρασίας | Ναι. |
| Αναπνευστικότητα | Υψηλή |
| Χρώμα | Λευκό |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| FAQS | Τύποι επιφανειών στις οποίες μπορεί να προσκολληθεί, φιλικότητα προς το περιβάλλον, εξωτερικές εφαρμ |
|---|---|
| Επιλογές φινιρίσματος επιφάνειας | Στιλπνός ή μεταλλίνη τελειώστε |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Συσκευασία και ναυτιλία | Μελετητικά συσκευασμένα, περιτυλιγμένα σε προστατευτική συσκευασία, ασφαλώς τοποθετημένα σε ένα ανθε |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Χρώμα | CMYK+Λευκό+Λάκκα |
|---|---|
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Χρόνος ξήρανσης | Αμέσως. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Συμβατότητα μελανιού | Οικοδιαλύτης, διαλύτης, υπεριώδη ακτινοβολία, λατέξ |
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Δυνατότητα | Μεγάλης διάρκειας |
| Μέγεθος ξήρανσης | Α3, Α3+ ταινία για κατοικίδια |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 4Pass: 6m/h 6Pass: 4m/h 8Pass:2m/h |
| Τύποι μέσων | Φίλμ, χαρτί, υφάσματα |
| Λογισμικό εκτύπωσης | Κεντρική κορυφή 6.1 |
| Άρθρο | δονητής σκονών |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Επίπεδο ιδιωτικότητας | Υψηλή |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Τύπος μελάνης | CMYKW+Φανιζόμενο UV μελάνι |
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
|---|---|
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Επίπεδο ιδιωτικότητας | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |