| μέγεθος | 1000 ml |
|---|---|
| Ποιότητα τυπωμένων υλών | υψηλής ευκρίνειας |
| Χρώμα | cmykw |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | Γρήγορα |
| Διαφάνεια | υψηλή |
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
|---|---|
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Τρίψιμο | Ψυχρό/ζεστό/άμεσο |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
|---|---|
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Δάχος | 75 μικρών |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Σημείο τήξης | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Υλικό | ΤΡΥ |
| Πληροφορίες για το πακέτο | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Θερμοκρασία Τύπου | 130-150°C/266-302°F |
| Συμφωνία υφασμάτων | Δουλεύει καλά με βαμβάκι, πολυεστέρα, νάιλον και συνδυασμένα υφάσματα, παρέχοντας ισχυρή προσκόλληση |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
|---|---|
| FAQS | Τύποι επιφανειών στις οποίες μπορεί να προσκολληθεί το υλικό εκτύπωσης UV SWONDER SW04, φιλικό προς |
| Ονομασία του προϊόντος | Χρυσός και φραγμός Uv Dtf Ab Pet Film Roll Χρυσό Ασημένιο A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf Pet Film |
| Κατάλληλο για | Εσωτερικές/εξωτερικές πινακίδες, αποτελεσματικές διαφημιστικές οθόνες και υψηλής ποιότητας συσκευασί |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
|---|---|
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Προϊόν | Α ταινία + Β ταινία = 1 σύνολο |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
| Δυνατότητα | Μακροχρόνια |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
|---|---|
| αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Απόρριψη θερμότητας | Μέχρι 80% |
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Τελεία επιφάνειας | Διαφανές.Λευκό |
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
|---|---|
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Δάχος | 75 μικρών |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Κατηγορία προϊόντων | Υλικό εκτύπωσης UV |
|---|---|
| FAQS | Τύποι επιφανειών στις οποίες μπορεί να προσκολληθεί το υλικό εκτύπωσης UV SWONDER SW04, φιλικό προς |
| Ονομασία του προϊόντος | Χρυσός και φραγμός Uv Dtf Ab Pet Film Roll Χρυσό Ασημένιο A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf Pet Film |
| Κατάλληλο για | Εσωτερικές/εξωτερικές πινακίδες, αποτελεσματικές διαφημιστικές οθόνες και υψηλής ποιότητας συσκευασί |
| Εφαρμογές | Χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα χειροτεχνικά προϊόντα, ξύλινα προϊόντα, κεραμικά προϊόντα, κουτιά |
| Μέθοδος απολέπισης | Καυτή φλούδα |
|---|---|
| Δάχος | 75mic |
| Διάρκεια | 100 μέτρα |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Εφαρμογή | εκτύπωση μεταφοράς θερμότητας |