| Συμφωνία ταινίας DTF | Ιδανικό για χρήση με ταινία μεταφοράς DTF |
|---|---|
| Μέγεθος σωματιδίων | Διατίθεται σε λεπτές, μεσαίες και χοντρές ποιότητες για ποικίλες εφαρμογές |
| Χρώμα | Διαφανής σκόνη με υψηλής ποιότητας προσκόλληση και κάλυψη |
| Συσκευή | Πυροστεγμένη συσκευασία για τη διατήρηση της ακεραιότητας της σκόνης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Διάμετρος εκτύπωσης | 300 χιλιοστά |
|---|---|
| Μαύρο εκτύπωσης | CMYK+W |
| Λάβετε | Αυτοματοποιημένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά ή 4 ρολά σε ένα κουτί |
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Μέγεθος | 1000 ml |
|---|---|
| Διαφάνεια | Υψηλή |
| Τύπος μελάνης | Βασισμένος στο νερό |
| Ποιότητα τυπωμένων υλών | υψηλής ευκρίνειας |
| Πακέτο | συσκευασία από χαρτόνι |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Δυνατότητα τέντωσης | Ψηλά |
| Συμβατότητα μελανιού | Οικοδιαλύτης, διαλύτης, υπεριώδη ακτινοβολία, λατέξ |
| Τύπος συγκολλητικού | Ζεστή τήξη |
| μέθοδος πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Ελάχιστη παραγγελία | 100 |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Δάχος | 0.1 mm |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Υλικά εκτύπωσης |
| Δυνατότητα πλύσης | Εξαιρετικό. |
| Μέγεθος | 1 κιλό |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 180°C |
| Σημείο τήξης | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Αντίσταση στο πλύσιμο | Εξαιρετικό, συνήθως αντέχει σε πολλαπλά πλύματα σε θερμοκρασία 40-60°C (104-140°F) |
| Δάχος | 80-100 μικρόμετρα |
| Συμφωνία υφασμάτων | Δουλεύει καλά με βαμβάκι, πολυεστέρα, νάιλον και συνδυασμένα υφάσματα, παρέχοντας ισχυρή προσκόλληση |
| Αποθήκευση | Ψυχρό και ξηρό μέρος |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
|---|---|
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Ποιότητα τυπωμένων υλών | υψηλής ευκρίνειας |
|---|---|
| Ειδικότητα | Ευνοϊκός για το περιβάλλον |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | Γρήγορα |
| Χρώμα | cmykw |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Χρώμα | cmykw |
|---|---|
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Τύπος μελάνης | Βασισμένος στο νερό |
| Μέγεθος | 1000 ml |
| Ποιότητα τυπωμένων υλών | υψηλής ευκρίνειας |