| Θερμοκρασία | Ψηλά |
|---|---|
| Πεθόδρακα | καυτός/κρύο |
| Τύπος υλικού | ταινία |
| Εταιρεία παραγωγής | Η DTF Productions |
| Εφαρμογή | Ιματισμός |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Εκτύπωση UV |
| Πλάτος ταινιών | 30cm, 33cm, 42cm, 60cm |
|---|---|
| Τύπος φλούδας | Διαφορές καυτής και κρύας απολέπισης |
| Συμφωνία | Βαμβάκι, πολυεστέρας |
| Τύπος ροζ | Συμβατό με CMYK και λευκό μελάνι για ζωντανές, υψηλής ποιότητας εκτυπώσεις |
| Δυνατότητα | Ανθεκτικό στο πλύσιμο με μακροχρόνια χρώματα που δεν ξεθωριάζουν μετά από πολλαπλά πλύματα. |
| Επιλογές πλάτους ταινίας | Διατίθεται σε μεγέθη 30cm, 33cm, 42cm και 60cm |
|---|---|
| Τύπος φλούδας | Επιλογές καυτής απολέπισης και ψυχρής απολέπισης για ευελιξία |
| Υλικά συμβατά | Εργασίες για βαμβάκι, πολυεστέρα και μείγματα |
| Συμβατότητα μελανιού | Συμβατό με CMYK και λευκά μελάνια για ζωντανές εκτυπώσεις |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά ή 4 ρολά σε ένα κουτί |
| κρύα & καυτή φλούδα | Οι ευέλικτες επιλογές απολέπισης επιτρέπουν την εύκολη εφαρμογή τόσο σε ελαφρύ όσο και σε σκούρο ύφα |
|---|---|
| Εκτυπώσεις υψηλής ανάλυσης | Ιδανικό για περίπλοκα σχέδια, έγχρωμα γραφικά και λογότυπα, εξασφαλίζοντας καθαρές λεπτομέρειες και |
| Η απαλή αίσθηση | Σε αντίθεση με τις παραδοσιακές ταινίες μεταφοράς, η ταινία DTF παραμένει μαλακή και ευέλικτη στο ύφ |
| Ευρεία συμβατότητα υφασμάτων | Δουλεύει απρόσκοπτα σε διάφορα υλικά, συμπεριλαμβανομένου του βαμβακιού, του πολυεστέρου, των συνδυα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 2 ρολά ή 4 ρολά σε ένα κουτί |
| Υλικό | ΤΡΥ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/Μαύρο |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται μετά την εκτύπωση του σχεδίου σε φιλμ DTF και την επένδυση για την προσκόλληση της εκτύπ |
| Δυνατότητα προσκόλλησης | Υψηλή προσκόλληση σε ελαφριά και σκούρα υφάσματα, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια εκτυπώσεις |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Υλικό | ΠΕΤ κόλλημα |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Εφαρμογή | Πλαστικά, γυαλί, κεραμικά, χαρτί, χαρτόνι |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
| Flexibility | Flexible |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |