| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Χρώμα | Χρυσό/αργυρό/αργυρό laser/κόκκινο |
| Χρώμα | cmykw |
|---|---|
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Τύπος μελάνης | Βασισμένος στο νερό |
| Μέγεθος | 1000 ml |
| Ποιότητα τυπωμένων υλών | υψηλής ευκρίνειας |
| Χρώμα | CMYK+W |
|---|---|
| Συμφωνία | Εκτυπωτές DTF |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Απευθείας στην ταινία |
| Συμμετοχή | Δυνατό |
| Ποιότητα | Ψηλά |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση ενδυμάτων |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 30cm*100m/60cm*100m |
| Τελείωσε. | Μεταλλίνη και στιλπνός |
| Δάχος | 75mic |
| Αποφλοίωση | Κρύο |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
|---|---|
| Τρίψιμο | Κρύος/καυτός |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | ≥100% |
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
|---|---|
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
|---|---|
| Δυνατότητα τέντωσης | Υψηλή |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Τρίψιμο | Ψυχρό/ζεστό/άμεσο |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Ποιότητα | υψηλή |
|---|---|
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Ποιότητα τυπωμένων υλών | υψηλής ευκρίνειας |
| Κατάλληλος εκτυπωτής | Εκτυπωτής DTF |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Χρώμα ταινίας | Καθαρός. |
|---|---|
| Μέγεθος κυλίνδρου | 60cm*100m |
| Δάχος | 75 μm/100 μm |
| Σκόνη | Συλλέκτης θερμής τήξης |
| Μαύρο εκτύπωσης | CMYK+W |