| Συμβατοί εκτυπωτές | Για εκτυπωτές Epson DX5/6/7 |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μοντέλο | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | Κάτω από 30°C |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Συσκευασία | Ανεξάρτητη ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
|---|---|
| μέγεθος | 1000 ml |
| χαρακτηριστικό | Ευνοϊκός για το περιβάλλον |
| Ποιότητα | υψηλή |
| Τύπος εκτύπωσης | Ψηφιακή εκτύπωση |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό/διαφανές |
| Χρόνος εκτύπωσης | 1 ημέρα |
| Μέγεθος | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Επιχρισμός | 4-5 στρώματα |
| Τύπος μελάνης | DTF μελάνι CMYK+W |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής ευκρίνειας, εξαιρετική προσκόλληση μελάνης |
| Δάχος | 75 μικρών |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα περισσότερα υφάσματα |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Τύπος | Λάμψη/Ματ |
|---|---|
| Εκτύπωση | Ψηφιακό |
| Τρίψιμο | Ψυχρό/ζεστό/άμεσο |
| Προδιαγραφές | Α4/ Α3/ Α3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Θερμοκρασία μεταφοράς | 130-150 βαθμούς Κελσίου |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Μαύρο εκτύπωσης | CMYK+W |
|---|---|
| μέγεθος | 60cm*100m |
| Σκούπα | Ψυχρό/ζεστό/άμεσο |
| Δάχος | 75 εκατομ. |
| Συσκευή | 2 ρολά/κατάστημα |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |
| Συμφωνία | Ευρύ φάσμα υποστρωμάτων |
|---|---|
| Αντίσταση | Χημικές ουσίες, γρατζουνιές, υπεριώδεις ακτίνες |
| Υλικό | Πολυμερές |
| Τελεία επιφάνειας | Στιλπνός, μεταλλίνη |
| Δάχος | 0.1mm-5mm |